Kurumsal

Kalite Politikası

Kalitesini referanslarıyla kanıtlamış olan firmamız, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kalitesinden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamaktan onur duymaktadır.

Çakır Asansör, tescilli bir kuruluş ve markadır. Firmamız, uluslararası standart ve yönetmelikler doğrultusunda müşterilerine hizmet vermektedir. Kalite standartlarına ayrı bir önem veren firmamız, Modul H1 (CE) Belgesi, EN 13015+A1:2009 Belgesi, ISO 9001:2015 Belgesi, TSE Uygunluk Belgesi, TSE-Hizmet Yeterlilik Belgesi, Sanayi Sicil Belgesi ve Marka Tescil Belgesi’ne sahiptir.

Tüm Çakır Asansör çalışanları ürün ve hizmet kalitesindeki sürekliliği, toplam kalite yönetim felsefesinin gerektirdiği şekilde ve doğru olarak yapma bilincindedir. Dolayısıyla yaptığımız işte kaliteyi ön planda tutarak müşterimizi memnun etmek en başta gelen ilkelerimizdendir.

Bu amaçla kaliteye tesir eden bütün işlevleri organize eden uluslararası kalite güvence sistem standartları ve 2014/33/AB Asansör Yönetmeliğinin uygunluğunun sağlanması ve yönetilmesi başta genel müdür olmak üzere Çakır Asansör üst yönetim sorumluluğunun altındadır.

 

ÇAKIR ASANSÖR ETİK DEĞER KURALLARI

Çalışanlarına, çevreye ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle; taahhütlerimiz çerçevesinde müşteri beklentilerini tümüyle karşılamayı hedefleyen şirketimizin etik değer ve kuralları;

  • Taşeronlarımızla birlikte karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışıp verimliliğimizi arttırmak
  • Sürekli eğitim yolu ile çalışanlarımızın bireysel katkılarını arttırmak
  • Yaptığımız işlerde, doğamızın korunmasına azami dikkat göstermek
  • Yasal olsun ya da olmasın, gerek satışlarımızdan, gerekse diğer ticari işlemlerimizden ahlaki olmayan çıkarlar elde etmeye hiçbir biçimde yanaşmamak
  • Müşteriye her zaman fiyat-fayda dengesi olan ürünler sunmak ve ürün güvenliğini her zaman ön planda tutarak teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olmaktır.